Kayabaş ; Galibiyeti Halil Sezgin’e Armağan ediyoruz.
...

Kayabaş ; Galibiyeti Halil Sezgin’e Armağan ediyoruz.

By Turgutluspor Turgutluspor
Ekim 22, 2019

Turgutluspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer iyi bir oyunla hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını ifade etti. Biçer;”Geçtiğimiz maçta sayısız gol pozisyonuna girip skor bulamamıştık ancak bu maçta durum farklı oldu. Golü yedik ama çabuk reaksiyon gösterdik. Sahada skoru bulan ve oyunu elinde tutan bir takım kimliğindeydik. Bize yakışmayan 2  gol yedik ancak yine hemen oyuna ağırlığımız koyarak skoru rahat olabileceğimiz bir yere çektik.

Sezon öncesi ilk yarıyı iki döneme bölmüştük. BAY olacağımız haftaya kadar planladığımız durumdayız, bu hafta BAY ekip biziz. 1 haftalık aranın ardından ilk yarının ikinci etabı başlayacak. Bugün ki galibiyet bu nedenle çok önemliydi. Genç oyuncumuz Kenan sahada görev yaptı ve bence iyi futbol oynadı. Biz genç ve yerli oyuncularımıza güveniyoruz. Kenan’da bugün çıktı ve mücadelesi ortaya koydu. Takımımız 3 günlük iznin ardından yeniden bir araya gelecek ve 31 Ekim 2019 Tarihinde Gaziantepte oynanacak olan Ziraat Türkiye kupası müsabakası hazırlık çalışmalarını Turgutlu’da sürdürecek.

Turgutluspor Profesyonel Şube Sorumlusu Erk Kayabaş yaptığı açıklamada oyuncuları ve teknik heyeti kutladı ve taraftara seslendi. Kayabaş;”Taraftarımız bu takıma inansın ve sonuna kadar desteklesin. İyi işler yapıyoruz ve böyle devam edecek. Siz bizlere destek olun, çünkü bu çocuklar bunları hak ediyor” ifadelerini kullandı. Kayabaş galibiyeti Cizrespor maçı öncesi tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Turgutlu 7 Eylül Stadyum Müdürü Halil Sezgin’e armağan ettiklerini söyledi.

Bizi Takip Edin

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...