Turgutlu Belediyesi ve Turgutluspor’dan dev organizasyon başlıyor.
...

Turgutlu Belediyesi ve Turgutluspor’dan dev organizasyon başlıyor.

By Turgutluspor Turgutluspor
Kasım 18, 2019

Turgutlu Belediyesi ve Turgutluspor 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Futbol Şenliği düzenliyor. U11 ve U12 Gruplarının katılacağı şenlikler 20-21-22 Kasım tarihlerinde Irlamaz Spor Vadisi’nde gerçekleşecek. 15 takımın katılacağı turnuvada futbol şöleni yaşanacak.

Turgutlu Belediyesi ve Turgutluspor 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü için futbol şenliği düzenliyor. Turnuvaya Göztepe, Altınordu, Altay, Menemenspor, Manisa FK, Buca FK, Turgutluspor, Salihlispor, Murat Germen Spor Kulübü, Akhisar Yıldırımspor, Egelispor Kulübü, Selvilitepe Akademi, Ege Spor Kulübü, Kemalpaşa Özgürspor ve Genç Ordu Spor Kulübü’nün U11-U12 takımları katılacak. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutluspor Kulüp Başkanı Hüseyin Güleç dev bir organizasyona imza atacaklarını ve bu futbol şölenini geleneksel hale getirmek istediklerini ifade ettik. 20-21-22 Kasım tarihlerinde binlerce oyuncunun yer alacağı turnuvada sporculara ve antrenörlere özel yemekler servis edilecek. Kulüp Başkanı Hüseyin Güleç;”Bu organizasyon futbola katkı sunacak hemde camiaların bir araya gelmesini sağlacaktır. Küçük yaşta ki oyuncuların bu tip organizasyonlarda boy göstermesi kendi kişisel gelişimlerini de katkı sağlayacak” dedi.

Etkinlik öncesi çocuklara seslenen Başkan Akın; ‘’ Her şey siz çocuklarımız için, sizlerin geleceği için. Bizler Turgutlulu olarak, Turgutlu Belediyesi olarak sporu önemsiyoruz, siz çocuklarımıza yatırım yapıyoruz. Amacımız bütün çocuklarımıza sporu sevdirmek ve spora yönlendirmek. Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hem spor hem de kültürel kurslarımız faaliyetlerine devam etmekte, her geçen gün sayımız artmaktadır. Daha da gelişmek için elimizden gelen ne varsa hep birlikte yapacağız. Ben bu vesileyle, tüm çocuklarımızın 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nü kutluyor, turnuvalarda sporcularımıza başarılar diliyorum dedi.

Bizi Takip Edin

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...