Ekibimizde hedef Kemerspor 2003 müsabakası..
...

Ekibimizde hedef Kemerspor 2003 müsabakası..

By Turgutluspor Turgutluspor
Ocak 17, 2020

Ligin ikinci yarısına mağlubiyetle başlayan Turgutluspor’da teknik direktör Cüneyt Biçer hedeflerinin değişmediğini sezon sonunda ilk 5 içerisinde yer alacaklarını söyledi.

Pazar günü evinde Kemerspor 2003’ü konuk edecek olan kırmızı siyahlılar Perşembe günü hazırlıklarını maçın oynanacağı 7 Eylül Stadyumunda tam kadro halinde sürdürdü.

Geçtiğimiz hafta grip olduğu için forma giyemeyen golcü oyuncu Onur Garip’in de katıldığı idmanda teknik direktör Cüneyt Biçer yaptığı açıklamada; “Tabi ligin ikinci yarısına iyi başladık diyemeyiz. Baktığımızda zor bir maça gittiğimizi biliyorduk aslında ancak kazanacağımızı düşünüyorduk. Oyun içerisinde baktığımızda çok erken 2 gol yedik. Sonrasında dönmek için çok uğraştığımız da, rakibin özellikle kalecisinin 3-4 tane pozisyonda başarılı olması neticeyi değiştirmemize izin vermedi. Tabi bugün bulunduğumuz yer itibariyle, ligin sonunda da yer alabilmek derdinde olacağız, bütün amacımız bu. Şimdi ikinci hafta Kemer geliyor. Yine zor bir maç, aşağıda can çekişen bir takım. İç saha avantajımızı kullanarak kazanmak istiyoruz. Ama zor bir maç olacağını da biliyoruz. Geçtiğimiz hafta Mehmet Kuruoğlu ve Onur Garip’in eksikliği bize ciddi derece de etkiledi. Bu hafta tabi Mehmet takımdaki yerini alacak, Onur ise daha iyi durumda maç saati bakacağız. İnşallah kazanacağız bütün hesaplarımız planlarımız bunun üzerine. Amacımız kazanarak ligin sonuna kadar iddiamızı sürdürmek istiyoruz dedi.

Bizi Takip Edin
error

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...