Esenler Erokspor-1 Turgutluspor -1
...

Esenler Erokspor-1 Turgutluspor -1

By Turgutluspor Turgutluspor
Ocak 26, 2020

Hakemler: Barkın Kara, Ali Kılıç, Erdi Abdulmecit Sayar

ESENLER EROKSPOR:İsmet,  Hüseyin,  Sinan ,  Erhan,  Gökcan,  Efe Can (Dk.73 Eray), ‘Alper Karaman,  Emre Şahin,(Dk.60 Melih)’Umut, Şahin ,  Halil Çelik ,(Dk.46 Abdurrahman)’

TURGUTLUSPOR :Fatih , Hayrullah ,  Mehmet ,  Doğan,  Kadir Yazıcı  ,Emre , Samet , (Dk.79 Cuma)’Necmi ,  Abdülkadir,(Dk.’79 Ferhat),Onur, Ergun,(Dk.65 Kadir Torbacı)’

Sarı kartlar: Hüseyin, Sinan (Esenler Erokspor),Onur, Doğan, Kadir Torbacı, (Turgutluspor)

Goller: Dk.38 Onur,(Turgutluspor),Dk.87 Hüseyin,(Esenler Erokspor)

Turgutluspor zorlu deplasmanda İstanbul temsilcisi Erokspor ile 1-1 berabere kaldı.Kırmızı siyahlı ekibimiz 32 puanla ligin 2.sırasında yer alırken teknik direktör Cüneyt Biçer deplasmanda ortaya konan oyundan memnun olduğunu ve kazanabilecekleri bir deplasman maçı oynadıklarını ifade etti.

Maç sonunda açıklamalarda bulunan Turgutluspor teknik direktörü Cüneyt Biçer;”Deplasmanda zorlu bir maç oynadık ve zor olacağını biliyorduk. Kadro kalitesi iyi olarak bir ekip, devre arası takviyelerde yaptılar ancak maç içerisinde iyi futbol oynadık ve iyi mücadele ettik. Maça giderken kaybetmeyeceğimizi biliyordum ancak kazanmak istiyorduk ve kazanabilirdik. Golü bulduk, 2.golü bulacağımız pozisyonları yakaladık ancak finali iyi yapamadık.

Özellikle ikinci yarıda hakemin maçın gidişatına etki edecek kararları oldu. Hakemden rahatsız olduk. Karambolden bir gol yedik ve 1 puan aldık. Kağıt üzerinde 1 puan iyi görünebilir ama kazanacağımız bir maçtı, o açıdan üzgünüm. Ligin sonunda istediğimiz yerde yer alacağız. Erok maçı geride kaldı, Hafta sonu Cumartesi günü oynanacak olan Kocaelispor müsabakasına hazırlanacağız”dedi.

Bizi Takip Edin
error

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...