Ekibimiz Kocaelispor Müsabakasi için kampa giriyor.
...

Ekibimiz Kocaelispor Müsabakasi için kampa giriyor.

By Turgutluspor Turgutluspor
Ocak 31, 2020

Kırmızı Siyahlı ekibimiz bugün yapacağı son çalışma ile yarın saat:13/30’da Turgutlu 7 Eylül Stadyumunda oynanacak olan Kocaelispor müsabakası için ırlamaz spor vadisi tesislerinde kampa girecek.

Ekibimizde sakatlıkları bulunan Kaleci Can,Kenan,Yiğit ve sarı kart cezalısı Onur dışın da eksik bulunmuyor.

Önceki gün Turgutluspor idmanını ziyaret eden Turgutlu Ticaret Odası meclis üyesi iş adamı Cem Deligöz ve ilçenin tanınmış esnaflarından Sabit Altay Turgutluspor kulübünü ziyaret ederek baklava ikramında bulundular. Kocaelispor maçında Turgutluspor’a güvendiklerini belirten Cem Deligöz; “İnşallah bu maçı kazanacağız ve yolumuza devam edeceğiz. Takımımıza güvenimizde desteğimiz de tam” dedi.


Erk Kayabaş’ın görevden ayrılmasının ardından Turgutluspor Genel Kaptanlığına getirilen Fahrettin Solmaz’da Turgutlulu iş adamlarına teşekkür ederek; “Birlik beraberlik içerisinde olduğumuz sürece her türlü engeli aşacağımızı düşünüyorum. Cem Deligöz ve Sabit Altay’a desteklerinden dolayı Turgutluspor ailesi olarak çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Cumartesi günü ( Yarın) saat:13:30’da Turgutlu 7 Eylül Stadyumunda oynanacak olan Turgutluspor – Kocaelispor müsabakasını İstanbul Bölgesi Hakemlerinden Mehmet Türkmen yönetecek yardımcılıklarını ise Mücahid Adem Çelebi, Erol Ernek yaparken müsabakanın dördüncü hakemliğini Murat Madan yapacak.

Bizi Takip Edin
error

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...