Kırmızı Siyahlı Ekibimizde Ağrı 1970 Spor Müsabakası hazırlıkları devam ediyor.
...

Kırmızı Siyahlı Ekibimizde Ağrı 1970 Spor Müsabakası hazırlıkları devam ediyor.

By Turgutluspor Turgutluspor
Şubat 5, 2020

TFF 3.Lig 2.Grupta mücadele eden kırmızı siyahlı ekibimiz 9 Şubat 2020 Günü saat:13:00’te deplasmanda oynayacağı Ağrı 1970 Spor müsabakası hazırlıklarını ırlamaz spor vadisi tesislerinde Teknik direktör Cüneyt Biçer nezaretinde sürdürüyor.

Ekibimize ara transferin son günününde Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü kulübünden kiralık olarak kadroya dahil edilen 20 Yaşındaki kaleci Furkan Bekleviç takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Kırmızı Siyahlı ekibimizde sakatlıkları bulunan Kaptan Mithat,Kenan ve Kocaelispor müsabakasında sakatlanan Cuma dışında eksik yok. Hafif sakatlıkları bulunan Yiğit ve kaleci Can antrenmanı düz koşu ile tamamladılar.Sarı Kart cezalısı Forvet Onur’un cezası bitti.

Pazar günü saat:13:00’da Vali Lütfü Yiğenoğlu stadyumunda oynanacak olan Ağrı 1970 – Turgutluspor müsabakasını Ankara Bölgesi Hakemi Yiğit Peşin yönetecek yardımcılıklarını ise Özgür Fatih Kalaycı, Mehmet Dura yaparken müsabakanın dördüncü hakemliğini Yunus Emre Bulut yapacak.

Kafilemiz Cumartesi günü sabah saatlerinde tarifeli uçak ile Ağrı’ya hareket edecek ve kamp yapacağı otelde maç saatini bekleyecek.

Bizi Takip Edin

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...