Ekibimiz Payasspor Hazırlıklarını Tamamlayıp İskendurun’a Hareket Etti…
...

Ekibimiz Payasspor Hazırlıklarını Tamamlayıp İskendurun’a Hareket Etti…

By Turgutluspor Turgutluspor
Şubat 18, 2020

Kırmızı siyahlı ekibimiz cumartesi günü sahamızda oynanan Elazığ Belediyespor galibiyeti sonrası çalışmalarına ara vermedi ve yarın deplasmanda oynanacak olan Payasspor müsabakası hazırlıklarını bugün sabah saatlerinde yapmış olduğu Antrenman ile tamamlayıp ırlamaz spor vadisi tesislerinden Adnan Menderes Hava alanına hareket etti.

Bugün öğle sonrası tarifeli uçak ile Adana’ya ulaşacak olan ekibimiz kara yoluyla İskenderun’a hareket ederek kampa girecek.

Ekibimiz de sakatlıkları bulunan Kaptan Mithat ve Kenan,Yiğit,Ferhat , Kaleci Can ile birlikte Elazığ Belediyespor müsabakasında kırmızı kart gören Necmi dışlında eksik yok.

Çarşamba günü saat:13:30’da Payas İlçe stadyumunda oynanacak olan Payasspor – Turgutluspor müsabakasını Ankara Bölgesi Hakemi Özer Özden yönetecek yardımcılıklarını ise Mustafa Tosun ve Yusuf Susuz yapacak .Müsabakanın dördüncü hakemi ise Tuncay Sağlam Yapacak.

Kırmızı Siyahlı Ekibimiz Payasspor müsabakası sonrası ilçemize dönerek önümüzdeki pazar günü sahamızda oynanacak olan Fethiyespor müsabakası için çalışmalarına ara vermeden devam edecek.

Bizi Takip Edin

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...