Turgutluspor, play off için Antalya’ya hareket etti.
...

Turgutluspor, play off için Antalya’ya hareket etti.

By Turgutluspor Turgutluspor
Temmuz 20, 2020

Turgutluspor, play off için Antalya’ya doğru yola çıktı. Kırmızı siyahlı taraftarlar takımlarını şampiyon gibi uğurladı. Belediye Başkanı Çetin Akın ve yönetim kurulu üyeleri ile takım otobüsü kortej eşliğinde yola çıktı.

TFF 3.lig temsilcisi Turgutluspor 2.lige yükselme maçları için Antalya’ya gitti. Play off’ta Esenler Erokspor ile eşleşen Turgutluspor görkemli bir törenle şampiyon gibi uğurlandı. Turgutluspor tesislerinde bir konuşma yapan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Kulüp Başkanı Hüseyin Güleç oyunculara ve teknik kadroya inandıklarını ifade ettiler.

Teknik direktör Cüneyt Biçer ve takım kaptanı Mithat Yaşar kentin güvenini boşa çıkarmayacaklarını ve şampiyonluk kupası ile Turgutlu’ya döneceklerini ifade ettiler.

Başkan Akın ve Kulüp Başkanı Çetin Akın, play off öncesi takıma ekonomik destek sağlayan Manisalı iş adamı Taner Kestaneci’ye de teşekkür etti. Takım otobüsü kortej eşliğinde Atatürk Bulvarından Antalya’ya uğurlandı. Meş’alelerle ve tezahüratlarla takımlarını uğurlayan Turgutluspor taraftarı takımlarından şampiyonluk beklediklerini ifade ettiler.

Bizi Takip Edin

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...