Yeni başkanımız Taner Kestaneci oldu
...

Yeni başkanımız Taner Kestaneci oldu

By Turgutluspor Turgutluspor
Ağustos 28, 2020

Turgutluspor’da yapılan olağan kongrede kırmızı siyahlıların yeni başkanı Taner Kestaneci oldu. Tek liste şeklinde gidilen seçimde Taner Kestaneci ve yönetimi Turgutluspor’un başına geçti. Kestaneci:”Maddi ve manevi Turgutluspor’un yanındayım”dedi.

TFF 2.lig Kırmızı grup temsilcisi Turgutluspor’da seçim yapıldı. Tek liste halinde gidilen seçimde yeni başkan iş adamı Taner Kestaneci oldu. Kongreye Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutluspor’un eski kulüp başkanı Hüseyin Güleç, eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve Turgutluspor taraftarı katıldı. Açık oylama sonucu Turgutluspor’un yeni başkanı Taner Kestaneci oldu.

Kongrede Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, eski başkan Hüseyin Güleç ve ekibine teşekkür ederken yeni başkan Taner Kestaneci ve ekibine başarılar diledi.

Yeni başkan Taner Kestaneci:”Turgutluspor’u çocukluğumdan bu yana takip ederim. Bu takımı sağlam temellerin üzerine oturtarak geleceğini inşa edeceğiz. Turgutluspor daha iyi yerlerde mücadele edecek. Turgutluspor’un  maddi ve manevi her zaman yanındayım”dedi.

Yeni oluşan yönetimde Taner Kestaneci, Hasan Hüseyin Coşkun, Gökhan Düzkaya, Ahmet Karadağ, Yiğit İçten, Tolga Seyman, Fahrettin Solmaz, Cenk Yoldaş ve Dilek Öner yer aldı.

Bizi Takip Edin

Post By : Turgutluspor Turgutluspor

LEAVE COMMENTS

error

Bizi Takip Edin...